Esame nedidelė mokykla, su milžiniška mokymo patirtimi. Nedidelė – tai galimybė prisitaikyti prie kiekvieno iš jūsų poreikių ir galimybių. Patirtis – nėra situacijų, kurių nesame matę ar patyrę. Didžiausia mūsų mokytojų vertybė – pagarba, pagalba ir tikėjimas savo mokiniu. Didžiausia mūsų mokinių vertybė – nuoširdus domėjimas, noras, ryžtas ir kantrybė puikiai išmokti vairuoti.
NEATIDĖLIOK
PASITIKĖK MŪSŲ KOMANDA
Tūkstančio mylių kelionė turi prasidėti vieninteliu žingsneliu. (Laodzi VI amž.pr.Kr.)
Mūsų instruktoriai
Milda Vasaitienė
1985.01.06
Mūsų žavioji instruktorė ir administratorė. Pavydėtinai pareiginga, miela, darbšti, nuoširdžiai rūpinasi savo mokiniais. Dirba automobiliu su mechanine greičių dėže nuo 2017metų.
Rolandas Almantas Skobėjus
1963.11.27
Mūsų dėstytojas ir instruktorius. Moko A ir B kategorijas su automatine greičių dėže. Geras psichologas, pasižymi subtiliu humoro jausmu, nepamainomas saugaus, sportinio vairavimo patarėjas. Garsėja kaip puikus motociklų vairavimo ypatumų žinovas ir mokytojas. Dirba nuo 2006 metų.
Edita Vasaitienė
1966.07.31
Mokyklos vadovė ir vairavimo mokytoja. Mokau automobiliu su automatine greičių dėže. Dirbu nuo 1996 metų, taigi vairavimo mokymas yra visas mano gyvenimas. Visada esu “gerai išmokti vairuoti“ pusėje. Visais mokinio pasiekimais, džiaugiuosi kaip savo, dėl nesėkmių- išgyvenu kartu. Esu reikli sau ir kitiems. Galiu tik pažadėti: nevažiuojančios – važiuos, nedrąsios – išdrįs, negabios – įgus.
Ko tikėtis
Nuolat jausite mūsų pagarbą, palaikymą ir rūpestį.Ieškosime ir rasime būdų vairavimo baimei įveikti.
Gausite neribotą prisijungimo laiką teorijos testams spręsti.
Lankysite teorijos konsultacijas Jums patogiu laiku.Su teorijos dėstytojomis dirbsite individualiai,pagal Jūsų poreikius.
Lanksčiai tarsimės vairavimo pamokoms susitikimo laiką ir vietą.
Stengsimės, kad vairavimo egzaminas V.į. „Regitra“ pavyktų pirmu bandymu.
Tarpininkausime įgyjant sveikatos pažymas ir pirmosios pagalbos pažymėjimus.
Mokytis vairuoti nebus lengva, bet tikrai įdomu ir nenuobodu.
Visada vaišinsime kava, arbata ir saldainiais.
Metų patirtis
Išmokėme mokinių
KM nuvažiavome
Valandų dirbome
Kiek kainuos
AIKŠTELĖS NUOMA
10 € 2val.(valandai nenuomojame)
Nuomojama tik A kat! Nuomojama tik instruktoriaus priežiūroje,todėl tartis iš anksto.
B kat praplėtimas(įrašoma A kat nelaikant egzaminų v.į.Regitra)-170€
Papildoma vairavimo pamoka (1,5 val) – 50€
Nuomojame motociklus ir visą aprangą vairavimo egzaminui
PAPILDOMOS PASLAUGOS
Suteikiame informacijos ir pagalbos įsigyjant reikalingas pažymas:
Sveikatos pažyma 60 Eur.
Pirmos pagalbos pažymėjimas 15 Eur.
Nuomojame motociklus ir aprangas vairavimo egzaminui
.
Apie mus kalba
Tik šioje vairavimo mokykloje išmokau vairuoti. Turiu asmenybės sutrikimą, pakeičiau 4 instruktorius žinomose vairavimo mokyklose, begalės pamokų, visi vienbalsiais minėjo, jog vairavimas tiesiog ne man. Su Edita užteko 10 pamokų, jog Regitroje išlaikyčiau egzaminą iš pirmo karto. Stipriau pajutau kantrybę, empatiją ir begalinį norą išmokyti ne tik vairuoti, bet be streso dalyvauti eisme. Jei galėjau išmokti aš, supratau, kad gali bet kas. Rekomenduoju tik šią mokyklą, bei didžiausias AČIŪ mano instruktorei Editai.
Emilija
2026-06-15
Be galo ačiū instruktorei Mildai, atėjau šiek tiek važiuodama, bet vairavimo gebėjimai žymiai pagerėjo su instruktorės pagalba. Ačiū už tiksliai įvardijamas mano klaidas ir visus naudingus patarimus kaip jų išvengti bei, kad kantriai paaiškino viską, ko nesupratau, ačiū!!
Milda
2026-06-04
Puiki vairavimo mokykla!
Mokytis pradėjau su nulinėmis žiniomis ir nei karto nesėdėjus prie vairo.
Profesionalūs ir dėmesingi instruktoriai išmokys vairuoti, patars, palaikys ir maloniai bendraus. Padėka instruktorei Mildai už šiltą bendravimą, smulkmenišką mokymą – tik jos kantrybės dėka vairavimo egzaminą laikiau ramiai nusiteikusi.
Pačios geriausios rekomendacijos!
Goda
2026-04-30
Nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą!
Esu be galo dėkinga instruktorei Mildai! Ji puikiai prisitaikė prie individualių mokymosi poreikių ir atsižvelgė į mano asmenines savybes. Mokymas buvo profesionalus, nuoseklus ir tuo pačiu lankstus. Dėmesys buvo skiriamas net smulkiausiems vairavimo niuansams, kurių dėka, per egzaminą nepadaryta nei viena klaida. Ačiū Mildai už kantrybę, palaikymą ir jaukias vairavimo pamokas!
Gabrielė
2026-04-16
Širdingas ačiū vairavimo mokyklai, ypač mano vairavimo mokytojai Mildai, kuri buvo labai kantri, supratinga ir humoringų komentarų mėgėja. Linkiu norintiems tikrai gerai išmokti vairuoti ir nebijantiems naudingos kritikos pasirinkti šią vairavimo mokyklą ☺️